Team

Koen Souverijns
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Complexe en /of langdurige problemen
Nek- en rugklachten
Neurologische revalidaties

koen@3bunders.be

Michel Vliegen
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Handrevalidaties
Kaak problemen
Nek- en rugklachten

michel@3bunders.be

Lore Ceunen
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Nek- en rugklachten
Loopanalyse
Preventieve training
Myofaciale klachten

lore@3bunders.be

Philippe Quetin
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Complexe en/of langdurige problemen
Nek- en rugklachten

philippe@3bunders.be

 

Kristof Hamers
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Nek- en rugklachten
Orthopedische revalidaties

kristof@3bunders.be

Joren Jacobs
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Nek- en rugklachten
Orthopedische revalidaties

joren@3bunders.be

Laura Pensart
Kinesitherapeut / Manueel therapeut

Neurologische en cardiale revalidatie
Geriatrische revalidatie
Nek- en rugklachten
Duizeligheidsklachten

laura@3bunders.be

Stan Sniekers
Kinesitherapeut / Manueel therapeut i.o.

Nek- en rugklachten
Sportrevalidatie
Myofasciale therapie
Taping

stan@3bunders.be

 

Charlotte Cloetens
Kinesitherapeut / Manueel therapeut i.o.

Schouderproblemen
Nek- en rugklachten
Sportrevalidatie

 

charlotte@3bunders.be

Ilse Wouters
Administratief medewerker

Alle dagen bereikbaar van 8u30 tot 16u30

ilse@3bunders.be